Розпочалася двотижнева виробнича практика

15 лютого згідно з договором про проведення практики студентів між Херсонським Національним Технічним Університетом та НПП «Нижньодніпровський», розпочалася двотижнева виробнича (туристично-екскурсійна) практика зі студентами 2 курсу  факультету економічних відносин, управління і бізнесу, спеціальності 242 «Туризм» освітньо-професійна программа  «Готельно-ресторанний сервіс» .

 В ході першого дня практики, фахівці відділу рекреації ознайомили студентів з нормативно правовою базою, межами, зонами, природоохоронної установи та її діяльністю. Продемонстровано туристичну привабливість та можливості парку, проекти що реалізуються Парком та його партнерами.

При проходженні практики, студенти отримають навички побудови туристичних шляхів  на платформах ArcGis та Google My Maps, ознайомляться з їх функціоналом та можливостями, державним стандартом маркування туристичних шляхів ДСТУ 7450:2013, його впровадженням на територіях природоохоронних установ, а також розробкою екскурсій на вже реалізованих туристичних маршрутах Парку