Гордість парку

Парк охоплює ділянку нижньої течії Дніпра з прилеглими територіями протяжністю близько 120 км (від Каховської ГЕС до Дніпро-Бузького лиману), «Родзинкою» парку є дельта Дніпра – водно-болотні угіддя міжнародного значення, один із найцінніших заплавно-літоральних природних комплексів Європи .


Національний природний парк пропонує багато цікавинок для шанувальників екологічного, пізнавального, активного, екстремального туризму, а саме: «Степові водоспади», «Дніпровські джунглі», «Місто тисячі джерел», духовні святині, місця козацької слави.
Туристам є можливість помилуватися ендемічними представниками рослинного світу, серед яких до Світового та Європейського Червоного списку внесено -24, до Червоної книги України −26.
Для рибалок буде цікавим та привабливим той факт, що нижній Дніпро «багатший» на рибу — в ньому водиться 60—65 видів, тоді як біля Києва — лише 40. Є можливість побачити на власні очі «царську рибу»-стерлядь.
В межах парку та поблизу розташована розвинена мережа об’єктів індустрії гостинності. Бази сільського зеленого туризму, комплекси рибалки в найкращих традиціях української гостинності готові запропонувати туристам всі умови для активного відпочинку. Тиша, чаруюча краса дніпровських плавнів, потріскування багаття, аромат свіжезвареної рибальської юшки.., цілюща сила від єднання з природою наповнить відвідувачів енергією на довгий час.


Парк є унікальним куточком туристичної Херсонщини і адміністрація парку гостинно запрошує гостей відпочити від міської суєти, загазованого повітря і залізобетонних обіймів урбанізації, доторкнутися до красот незайманої природи, разом створювати та писати історію туристичної привабливості наймолодшого в Україні національного природного парку.