Подорож на байдарках

До Дня Дніпра співробітники науково-дослідного та еко-освітнього відділів Національного парку провели експедиційний виїзд Дніпровськими плавнями.


У подорож вирушили на туристичних байдарках For Tourist Travel. Близько чотирьох годин тривала мандрівка єриками та протоками Дніпра. Основна частина співробітників вперше керувала байдаркою, але під наглядом досвідченого інструктора Виталий Белёвцев, все пройшло чудово. Особливо запам’яталася зустріч з великою білою чаплею, водяною курочкою, яка завзято і прудко сховалася від непрошених гостей.

Вузький, складний прохід через зарості, не дивлячись на безліч перепон (застрягання в очереті, відсутність досвіду маневрування на байдарці), дозволив зустрітися з неймовірним краєвидом величезного килима білого латаття. Милувалися цією красою не тільки учасники експедиції, а й великі сірі чаплі, яких довелося зустріти в живописному затишку. Дехто з науковців поповнив свою колекцію жуком плавунцем.

Такі експедиції стають першими ластівками виїзних екскурсій, які незабаром розроблять фахівці нацпарку для відвідувачів Херсонського краю.