Парк чекає туристів

Пропонуємо ближче познайомитися з захоплюючими краєвидами національного парку “Нижньодніпровський” за допомогою водних прогулянок з екскурсоводами парку (для туристичних груп) чи з нашими парнерами. Вибирайте на власний смак і долучайтеся!

В нашому арсеналі:

💚🙃Одноденна автобусна подорож “Місто тисячі джерел” (цікава як для дорослих так і для дітей молошої, середньої школи)

💚🙃Відвідування водного турмаршрута “До заповідного “Бобрового озера”” (прогулянка на баркасі з ел.мотором, підходить для школярів та для дорослих)

💚🙃Відвідування водного туристичного маршрута “Дніпровська Гілея” (на орендованих туристичних байдарках тільки для дорослих та учнів старшої школи)

Групам пропонуємо екскурсійний супровід від фахівців “Нижньодніпровського”. Телефонуйте і домовляйтеся +380967974718, екскурсовод Юлія Бондар.

В арсеналі наших партнерів:

💙💙💙 Прогулянки (вечірні та утрішні) на байдарках, старт з набережної на пр.Ушакова з командою досвідчених інструкторів For Tourist Travel (детальний розклад на сторінці туроператора)

💙💙💙Подорожі сучасними туристичними каяками Українською Амазонкою (р-н Дніпро-Бузького лиману, смт Станіслав, Олександрівка, Білозерського району) з командою Skel’ka Tour / Скелька Тур під керівництвом Oleg Marchuk талановитого відеооператора та фотографа безмежно закоханого у свою рідну землю.

💙💙💙Одноденна автобусна подорож Таємниці козацьких джерелвід соціального проекту Мандруймо Херсонщиною. Організатори пропонують відвідати відразу чотири цікавих локації: середньовічну Вітовтову вежу, степові водоспади, місця козацької слави та водний турмаршрут нацпарку “Дніпровська Гілея” на КОЗАК – База зеленого туризма

Фото Ірина Ухварина, Oleg MarchukВиталий Белёвцев