Острів Козацький – майбутня популярна туристична локація

Фахівці відділу рекреації  НПП «Нижньодніпровський» прийняли участь в онлайн-зустрічі організаторів з переможцями конкурсу проєктів розвитку туризму на сільських територіях, започаткованим Спілкою сприяння  розвитку сільського зеленого туризму в Україні (на платформі ZOOM).

острів Козацький

До участі у зустрічі долучилася голова Державного агенства  розвитку туризму України Мяр“яна Леськів, яка підтримала проекти-переможці  та анонсувала можливість їх підтрики на державному рівні.

Проект Новокаховської ОТГ  «Туристичні перспективи острова Козацький», який  став одним із переможців конкурсу є однією із складових реалізації спільних заходів, укладеної Угоди про співпрацю Новокаховської міської ради та НПП «Нижньодніпровський» по туристично-рекреаційному облаштуванню о. Козацький, що є складовою території Парку та увійшов до території новоствореної громади.

Паспортизований за ДСТУ 7450:2013Туристичний маршрут №7711 «Дніпровська Гілея»

Ідея проекту полягає в створенні та розбудові на о. Козацький об’єктів сільського зеленого туризму, туристичних атракцій,  екологічних маршрутів,  формування  рекреаційно-оздоровчих локацій, історико-патріотичного центру виховання молоді на традиціях Українського козацтва тощо.

На сьогодні парком в рамках угоди разом з партнерами створено, сертифіковано  та облаштовано водні туристичні маршрути «Дніпровська Гілея» для шанувальників активного туризму.

Продовжується робота по облаштуванню місць для наметових стоянок та відпочинку.