Херсонщина туристична – шлях до вражень!

Парк разом із партнерами @Finist TOUR – туроператор півдня України та @КОЗАК – База зеленого туризма долучається до участі в акції «Херсонщина туристична – шлях до вражень!» і проводить 14 вересня День відкритих дверей та знайомство з візит-центром національного природного парку «Нижньодніпровський». Презентація водного екскурсійного маршруту на байдарках та весельних човнах «Дніпровська Гілея». Запрошуємо бажаючих з 10.00 до 15.00 14 вересня. Участь безкоштовна.Подробиці за тел.+38 (099) 0711773, +38 (099) 4618225

З нагоди відзначення на Херсонщині Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні туристичні підприємства пропонують гостям та мешканцям області скористатися упродовж вересня спеціальними пропозиціями зі знижками на вартість або безкоштовно : екскурсії, дегустації, пікніки, гастро-фести, майстер-класи,  креативні вікенди та інші атракції.

Херсонщина приваблива цілий рік! Вона дарує своїм гостям силу, енергію, здоров’я та натхнення подорожувати з тим, кого любиш. Відкриваємо Херсонщину разом! Подорожуємо Україною!

Програму регіональної акції «Херсонщина туристична – шлях до вражень!» читайте за посиланням:
https://visitkherson.gov.ua/…/akciya-do-vsesvitnogo-dnya-t…/