Всесвітній день водно-болотних угідь. Підсумки та результати
Підходить до завершення лютий, який завжди розпочинається зі святкування Всесвітнього дня водно-болотних угідь.
В цьому році день ВБУ був особливим для нашої установи і перетворився майже на цілий місяць насичений різноманітними заходами, адже перед цим був тривалий період карантинних обмежень (неможливість наживо спілкуватися, залучати до екоакцій та заходів дітей та студентство).
Ми сумували за можливістю проводити майстер-класи та навчання. Дистанційне навчання – це добре і має безліч плюсів, але не може замінити живого спілкування та можливості самим спробувати досліди з лабораторії «Маленькі дослідники».
Колектив відділів еколого-освітньої роботи та науково-дослідний разом провели 11 заходів, що сприяли поглибленню знань про ВБУ, їх користь та найголовніше, що кожен з нас може зробити, щоб допомогти зберегти ці унікальні екосистеми.
І ще однією приємною особливістю цього року було навчання від Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України та Державної екологічної академії післядипломної освіти. Був проведений онлайн семінар «Організація моніторингу водно-болотних угідь та імплементація Рамсарської конвенції» із залученнім фахівців у сфері охорони природи з усіх куточків країни, що ділилися досвідом з різних аспектів вивчення флори та фауни, обліку, охорони та управління ВБУ. Дякуємо Олесі Петрович та Наталії Гудковій за можливість долучитися до навчання та вітаємо колег з підвищенням кваліфікації.
Tags: Екоосвіта, Науковий відділ, Наумович Анна
Trackback from your site.