Відкрито фотовиставку

У холі головного корпусу ХДУ (вул. Університетська, 27) відкрито благодійну фотовиставку “Чаруюча краса Нижнього Дніпра”, яку присвячено третій річниці створення Національного природного парку “Нижньодніпровський”.

 

Мета виставки – ознайомити громадськість з чудовими краєвидами рідної Херсонщини, привернути увагу до екологічних проблем природного заповідного фонду, запросити взяти участь у туристичних заходах, зокрема, відвідати екскурсійні маршрути, розроблені відділами парку.

Висловлюємо щиру подяку заслуженим фотохудожникам Херсонщини: Ігорю Бережному, Володимиру Худолєю, В’ячеславу Савельєву. А також фотолюбителям Олегу Марчуку, Станіславу Семенюку, що відгукнулися на пропозицію Парку взяти участь у благодійній виставці.

В експозиції представлено краєвиди унікальних територій Національного парку: Станіславські та Олександрівські гори, степові водоспади, красоти Дніпрово-Бузького лиману, дельти Дніпра, червонокнижні птахи. Підібрано видовищні різнопланові пейзажі водного простору у різні пори року. Багато відвідувачів не вірять своїм очам, що такі неймовірні перспективи увічнив фотооб’єктив у херсонському краю. На жаль, часто ми мріємо потрапити кудись в далекі далі, а не знаємо, що маємо під боком.

Фахівці Національного парку ретельно готуються до відкриття виставки

 

Запрошуємо відвідати виставку, що триватиме до 15 грудня включно (робочі дні з 9 до 17 години) за адресою: вул. Університетська, 27, хол головного корпусу ХДУ.

До підготовки долучилися студенти, що проходять практику в науково-дослідному відділу Парку