Угода про співпрацю з Херсонським Національним технічним університетом

Гармонійний  розвиток та успішна робота будь-якої установи або організації часто залежить від партнерських взаємозв’язків.

8 жовтня 2020 року директор НПП «Нижньодніпровський» Чачібая Олексій Григорович та ректор Херсонського Національного технічного університету Бардачов Юрій Миколайович в присутності Алексенко Тамари Миколаївни (головний консультант сектору досліджень Таврійського регіону та Криму Національного інституту стратегічних досліджень), Савіної Галини Григорівни (проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків ХНТУ),  студентів і викладачів університету  підписали угоду про співпрацю.

Таке партнерство відкриває нові можливості для наукових дослідженнь, туристичного направлення парку, а також сприяє розвитку екологічної освіти молоді.

На зустрічі були обговорені перспективи розвитку природоохоронних зон Національного парку та основні проблеми Нижнього Дніпра –  гідрологія, нерест червонокнижних видів риб, браконьєрство та ін.

«Ми повинні розуміти, що без повітря та води людство не зможе жити, тому наша задача відновити та зберегти природні ресурси і передати майбутнім поколінням» – Олексій Чачібая

Після підписання угоди, начальник відділу рекреації НПП «Нижньодніпровський»  Шкарупа Сергій Олексійович провів для студентів та викладачів університету презентацію парку та невелику віртуальну екскурсію заповідними і мальовничими місцями, які знаходяться на території. Також представив декілька туристичних маршрутів, що діють на території парку і запросив всіх бажаючих обов’язково приїхати та побачити все власними очима.

Ірина Раковська