Сучасні новенькі автівки, нарешті!

20 нових автомобілів марки Рено Дастер передано у національні парки, і вони поїхали в різні куточки України «служити» захисту унікальних природних багатств України. Серед обранців і НПП “Нижньодніпровський”!


Ключі від автомобілів отримали 18 національних парків та два природні заповідники

Автомобілі спеціально обладнані для використання в складних умовах і призначені для покращення роботи служби державної охорони об’єктів ПЗФ Мінприроди.
Це – пeрша цeнтралізована закупівля спeцавтомобілів установам ПЗФ Мінприроди за останні 6 років.

З ними державна служба охорони ПЗФ зможе ефективно реагувати на виникнення пожеж, незаконних рубок, забруднення територій, браконьєрства та інших порушень природоохоронного законодавства.

Ключі від автомобілів отримали 18 національних парків та два природні заповідники. Всі вони з часу свого створення не закуповували транспортні засоби.
І це лише початок позитивних змін в природо-заповідній сфері))
Проектом «Підтримка природно-заповідних територій», який реалізується за підтримки Уряду Німеччини планується придбати ще близько 40 автомобілів для 9 національних природних парків Карпатського регіону, що входять у проект.

Ми живемо в одній з найбільших, найкрасивіших і найбагатших природними ресурсами країні Європи. Нам є, чим пишатися і що показати світові. 
І державна політика сьогодні направлена на підтримку Природи. 
АЛЕ, попереду велика ціль – збільшити площу ПЗФ до 15% від площі країни. 
Це – не проста задача, але ми поступово приїдемо до її вирішення.

Джерело: особиста сторінка ФБ Міністра екології Остапа Семерака