Розчищали скельки

Знакова подія відбулася увечері 12 червня в смт Станіслав та смт Олександрівка, Білозерського району. Фахівці “Нижньодніпровського” разом з ініціативними студентами-екологами ХДУ та учнями Херсонської школи №32 організували завдяки партнерам туристичному клубу Скелька Тур прибирання балки в місцевому гранд каньоні.

До справи долучилися небайдужі мешканці. Познайомилися з інспектором по благоустрою Станіславської ОТГ Федіром Волошиним, який займає дуже активну позицію в вирішенні екологічних проблем рідного краю.

Уявляєте, студенти другого курсу факультету екології та географії ХДУ на чолі з доцентом кафердри Вікторією Приймак за власний кошт виняйли автобус разом з учнями команди #ZWS з вчителем біології ЗОШ №32 Ольгою Демченко, щоб приїхати до Станіславських гір і показати приклад місцевим жителям, розпочавши флешмоб “Чисті скельки” по прибиранню живописних балок.

Дякуючи місцевому комунальному підприємству сміття оперативно вивезли. А співзасновники туристичного клубу Скелька Тур запропонували учасникам екоакції прогулянку лиманом на власних каяках! Діти були у захваті від краєвидів, що відкриваються з води в промінях сідаючого сонця. Після гарної праці – гідна винагорода!

Акцію присвятили до Всесвітнього дня навколишнього середовища. Тільки за нашої ініціативи світ навколо нас почне змінюватися!