Подорожуємо і прибираємо

Прибирання на байдарках завершилось. Нагадаємо, що це пілотний проект, який став можливим завдяки туроператору For Tourist Travel та його засновнику Виталий Белёвцев. Він предоставив власні байдарки для виїзду групи волонтерів, журналістів та співробітників Парку. Окрема вдячність нашому інструктору, бо його праця теж була волонтерським вчинком.

Після короткого інструктажу посідали в байдарки та попливли Дніпром до живописної поляни (як потім з’ясувалося територія суднозаводу).

Раніше тут був причал дачників і тому “слідів” їх присутності залишилось безліч: пластикові пляшки, скляні бутилки ще, навіть, часів СРСР, лампочки та інш. В кущах знайшли справжнє сміттєзвалище.

До прибирання взялися і журналісти, і студенти-екологи, і працівники Парку, інспектори і начальник відділу рекреації, і волонтери, які завчасно записалися до участі в подорожі.

Yulia Tischenko обласна координаторка @Let’s do it, Ukraine запропонувала зібрати все до мішків, бо таку купу сміття на байдарки неможливо погрузити. Віталій Бельовцев зразу телефоном домовився з баркасом про вивіз. Залишилось владнати з перевізником в Херсоні про “зустріч” сміття на набережній. Юлія Тищенко взяла цю домовленність на себе, як і оплату послуг баркаса.

Хлопці-екологи, студенти ХДУ, що прийшли на прибирання в фірмових футболках закладу (відразу видно, що вони пишаються своєю альма-матер), запропонували свою допомогу у погрузці-розгрузці сміття.

Нашу акцію не завершено. По-перше наступного тижня сміття вивеземо, а по-друге, спільно з For Tourist Travel запропонуємо постінодіючі подорожі для прибирання.

Слідкуйте за анонсами!