Пластик в обмін на пазли

Приблизно 10 млн тонн сміття (в основному це відходи з пластику) потрапляє в Світовий океан та моря кожного року, і наше Чорне море також страждає від забруднення пластиком.

Проект ЄС/ПРООН «Удосконалення екологічного моніторингу Чорного моря – обрані заходи» (EMBLAS-Plus) спільно з Міністерством екології та природних ресурсів України запрошує школи, громади та установи долучитися до акції з переробки пластику та попередження забруднення річок і морів.

Для цього лише потрібно: 

1) заповнити реєстраційну форму за посиланням  
2) відсортувати пластик із позначкою «2» 
3) безкоштовно надіслати його до майстерні Дорогоцінний пластик. Precious plastic Ukraine (адреса майстерні надійде вам на електронну адресу після заповнення реєстраційної форми).

Перші 50 зареєстрованих, що зберуть по 14 кг пластику, отримають від Пластикожуя Оззі Чорне море із пазлів з переробленого пластику! Якщо у вас менше, ніж 14 кг – не біда, арифметика у Оззі проста – за кожні 2 кг пластику ви будете отримувати один із 7 пазлів Чорного моря.

Більш детальну інформацію можна отримати переглянувши мультфільм:

ДОПОМОЖИ ПЛАСТИКОЖУЮ ОЗЗІ ВРЯТУВАТИ НАШЕ МОРЕ ВІД СМІТТЯ! Чи знаєте ви, що приблизно 10 млн тонн сміття (в основному це відходи з пластику) потрапляє в Світовий океан та моря кожного року, і наше Чорне море також страждає від забруднення пластиком. Проект ЄС/ПРООН «Удосконалення екологічного моніторингу Чорного моря – обрані заходи» (EMBLAS-Plus) спільно з Міністерством екології та природних ресурсів України запрошує школи, громади та установи долучитися до акції з переробки пластику та попередження забруднення річок і морів. Для цього лише потрібно: 1) заповнити реєстраційну форму за посиланням внизу 2) відсортувати пластик із позначкою «2» 3) безкоштовно надіслати його до майстерні Дорогоцінний пластик. Precious plastic Ukraine (адреса майстерні надійде вам на електронну адресу після заповнення реєстраційної форми).Перші 50 зареєстрованих, що зберуть по 14 кг пластику, отримають від Пластикожуя Оззі Чорне море із пазлів з переробленого пластику! Якщо у вас менше, ніж 14 кг – не біда, арифметика у Оззі проста – за кожні 2 кг пластику ви будете отримувати один із 7 пазлів Чорного моря. Більш детальну інформацію можна отримати переглянувши мультфільм. Будьте активними та не зволікайте! Море дуже чекає на твою підтримку! До речі, сьогодні у Пластикожуя Оззі День народження! Посилання для реєстрації: https://forms.gle/MsvqgMh9RBTUpcnc9

Опубліковано Kateryna Mudra Четвер, 4 квітня 2019 р.

Будьте активними та не зволікайте! Море дуже чекає на твою підтримку!

Посилання для реєстрації: https://forms.gle/MsvqgMh9RBTUpcnc9

#helpOzzi #ДопоможиОззі