Підписано угоди про співпрацю

Сьогодні під час презентації туристичного потенціалу НПП “Нижньодніпровський”, яка відбувалася в головному корпусі Херсонського держуніверсітету, підписано двустороні угоди про співпрацю між адміністрацією парку та двома провідними турагенціями Херсонщини: турагенцією “ForTouristTravel” в особі засновника Віталія Бєльовцева та туристичним клубом “Скелька Тур” в особі співзасновника Олега Марчука.

Олег Марчук (Скелька тур), Дмитро Кірін (перший заступник директора нацпарку), Віталій Бєльовцев (ForTouristTravel)

Обидві турагенції надають послуги оренди туристичних байдарок, пропонують цікаві видовищні водні тури для любителів активного відпочинку.

Агенція ForTouristTravel (м.Херсон) розробляє і проводить різноформатні подорожі – піші, водні, вело-, комбіновані тури, яхтінг тріпи, екскурсії. Молода активна команда завзятих туристів, яку очолює Віталій Бєльовцев, пропонуює херсонцям та гостям міста пригодницькі тури, прогулянки на каяках / байдарках, екскурсії, організацію цікавих корпоративів.

Окрема вдячність Віталію за допомогу в організації та забезпечення водним транспортом під час проведення спільних еко-акцій розчищення берегів Дніпра разом з освітянами парку, студентами-екологами.

Про майбутні заходи, які готує команда агенції ForTouristTravel можна дінатися на сторінці у ФБ

Туристичний клуб “Скелька Тур” (м.Станіслав, Білозерський р-н, Херсонської області) організовує активні тури на півдні України, походи і прогулянки на байдарках, велосипедах, а також піші походи, екскурсії в одному з найкрасивіших місць Херсонщини – у Станіславському геологічному заказнику, в акваторіях Дніпро-Бузького лиману і інш.

Більше про заходи туристичного клубу на сторінці Skel’ka Tour / Скелька Тур

Сподіваємось на подальше плідне співробітництво!