НПП «Нижньодніпровський» готовий до плідної співпраці

Адміністрація національного природного парку «Нижньодніпровський» продовжує роботу по налагодженню партнерських відносин з органами державної влади, місцевого самоврядування, землі яких входять або межують з територією Парку. Метою даного напрямку діяльності є популяризація природоохоронної установи, залучення територіальних громад області, а їх понад 30, до організації та проведення спільних заходів із збереження та відтворення природних комплексів Нижнього Дніпра, створення умов для організованого туризму та відпочинку мешканців та гостей області.
Після розробки та оприлюднення інтерактивної карти Парку до керівництва сільських та селищних рад надіслано пропозиції щодо розміщення активного банеру НПП «Нижньодніпровський», інтерактивної карти на офіційних сайтах громад, з метою розширення можливостей для мешканців Херсонщини дізнатися про унікальні природні багатства нашого краю, привабливі об’єкти та місця для відпочинку та туризму на території природоохоронної установи.
На сьогодні пропозицію вже підтримали декілька громад. Ми щиро вдячні керівництву, депутатському корпусу, особливо Козацької селищної ради Бериславського району, яка першою на своєму сайті розмістила інформаційний банер Парку.


Наступним етапом планується внесення пропозицій на розгляд сесій органів місцевого самоврядування питання щодо укладання угод про співробітництво в сфері природоохоронної та рекреаційно-туристичної діяльності між адміністрацією Парку та відповідними місцевими радами.