Маяки приваблюють туристів

15 вересня Укрпошта ввела в обіг новий блок поштових марок «Маяки України»». Поштовий випуск присвячений українським маякам і продовжує започатковану у 2009–2010 роках серію поштових марок.

Серед маяків, зображених на марках цьогорічного випуску є  Станіслав-Аджигольський Задній, який розташований на території національного природного парку «Нижньодніпровський»  в Дніпровському лимані і є найвищим маяком в Україні.

З минулого року  Станіслав- Аджигольський маяк відкрито для відвідування туристами.

Враховуючи це, фахівцями відділу рекреації парку спільно з партнерами – туристичним комплексом «Забарино», з метою популяризації туристичної привабливості регіону, розроблено та впроваджено новий водний екологічний маршрут  «До дивовижних Аджигольських маяків».

Маршрут паспортизований відповідно Держстандарту України, має статус місцевого, в обласному реєстрі шляхів активного туризму йому присвоєно № 7701.

З нагоди відзначення Міжнародного дня туризму та Дня туризму в Україні, 25-26 вересня на території туристичного комплексу «Забарино»  НПП «Нижньодніпровський» разом з партнерами – громадською організацією «Таврійський туристичний альянс», кафедрою готельно-ресторанного та туристичного бізнесу ХДУ організовує захід «Херсонщина туристична – нові перспективи!» 

Програма заходу:

  • посвята першокурсників в «туристичну сім’ю Херсонщини»
  • проведення інформаційно-ділової зустрічі організаторів туризму області
  • презентація –екскурсія туристичного маршруту «До дивовижних Аджигольських маяків».