Квести, ігри та живі досліди задля знайомства з ВБУ

Лютий ще триває, тож нагадуємо, що присвячений цей місяць Всесвітньому Дню водно-болотних угідь (ВБУ).
Еко-освітній відділ нацпарку із інтерактивним заняттям про користь ВБУ вирушив до школярів ЗОШ №4.

Фахівці-освітяни ділилися з дітьми знаннями щодо неймовірної важливості існування водно-болотних угідь в екосистемах, яку значущу роль у житті людини вони відіграють. Діти зробили висновок, що людина сильно впливає на угіддя і їх мешканців (в основному це птахи поширених і рідких видів), тому з’ясовували разом, які дії призводять до їх знищення, і що треба робити, щоб зберегти екосистеми.
Одна з найзахопливіших частин уроку ВБУ всіх школярів –
наочне дослідження процесу фільтрування – одної з важливих функцій боліт. Тут кожен бажаючий власноруч може “розмити” берег, чи влаштувати повень. Наприклад, цього разу діти самотужки завдяки живим рослинам, що слугували зменшеною моделлю прибережних заростей, досліджували здатність рослин утримувати воду під час повеней.

Закріпили квест “Чим відрізняється камиш, очерет та рогіз” поробкою останнього власноруч. Саме через задіювання всіх почуттів дитини, знання закладуються глибоко в сховище пам’яті.

Наприкінці уроку за допомогою чудових плакатів від WWF Україна та Міністерство енергетики та захисту довкілля України знайомилися з мешканцями боліт та досліджували їх.

Чекаємо на запрошення від шкіл, позашкільних закладів щодо проведення подібних інтерактивних заходів з дітьми! Пишіть на нашу сторінку у ФБ ваші листи з контактами відповідальної особи.

#ДеньВБУ #ВБУ #WorldWetlandsDay #WWD #WetlandsDay #Wetlands #екоосвітаДіти #Нижньодніпровський #НацПаркХерсон #екоосвіта #МаленькіДослідники