Колектив НПП Нижньодніпровський вітає молодих фахівців із успішним захистом кваліфікаційних робіт

Однією з вагомих частин в роботі природоохоронної науково-дослідної установи є співробітництво. В рамках укладеного договору про співпрацю з куратором НПП “Нижньодніпровський” Херсонським державним університетом відбуваються спільні просвітницькі, науково-дослідні заходи та експедиційні виїзди.

З 16 по 18 грудня співробітники науково-дослідного відділу приймали участь у роботі державної екзаменаційної комісії ХДУ. Головою ДЕК була провідна наукова співробітниця Павлова Надія Романівна, стейкхолдером від установи ПЗФ старша наукова співробітниця Наумович Ганна Олексіївна.

Слід відзначити високий рівень підготовки та різноманітність тематики кваліфікаційних робіт студентів-магістрів спеціальності “091. Біологія та 014. Середня освіта. Біологія та здоров’я людини”. Певну кількість робіт присвячені вивченню різних аспектів природоохоронної діяльності установ ПЗФ. Переважна більшість робіт пов’язані з територією Херсонщини (НПП «Олешківські піски», НПП «Джарилгацький», НПП «Нижньодніпровський»).


Колектив НПП Нижньодніпровський  щиро вітає молодих фахівців із успішним захистом кваліфікаційних робіт і бажає успіхів в майбутньому.