Гра-квест до Дня чорного моря

До Міжнародного дня Чорного моря фахівці еко-освітнього відділу Національного природного парку «Нижньодніпровський» розробили цікавий пізнавальний квест-гру. Провести захід запросила дитяча міська бібліотека «Гномик», що на вул.Потьомкінській, 86-а. Саме тут освітяни Парку зустрілися з учнями 4 класу ЗОШ №15 м.Херсон.


Спершу екскурсовод Парку провела для дітей відео-презентацію «Нижньодніпровського», потім настала черга слайдів з важливою інформацією про Чорне море та його мешканців, географічні та політичні дані.
І тут почалось найяскравіше! Переодягнуті піратами та морською крисою освітяни Парку запропонували дітям взяти участь у грі, що налічувала шість станцій-країн, які межують з Чорним морем: Болгарія, Румунія, Туреччина, Грузія, Росія і Україна. Кожна станція – міні-іспит про факти, стосовно властивостей, географічних, екологічних даних Чорного моря. Які птахи, риби, мушлі саме з Чорного моря, а які з інших частин світу. Які річки впадають в Чорне море та які країни з ним межують.


Завдяки інтересним кросвордам та завданням, діти легко запам’ятовують найрізноманітнішу інформацію, з цікавістю дізнаються про нове. Ігровий простір стимулює напружувати пам’ять, увагу, розвиває кмітливість і швидкість мислення.


Саме для всебічної освіти наших школярів і організовано такі заходи. Дякуємо бібліотеці за плідну співпрацю. Чекаємо на нові запрошення.