Чергове спільне відправлення відходів

27 лютого 2020 року запрошуємо на захід “Спільна відправка”.
Зустрічаємось о 17:30 біля головної пошти міста Херсона, щоб спільно відправити:

– паперові горнятка (сухі, без паличок, кришечок, соломинок, недопалків, пакетиків чаю). Окремо мити їх не потрібно

– упаковку ТetraPak, ЕloPak, PurePak (гарно спресовану, можна з кришечками). Окремо мити не потрібно

– паперові відерця від попкорну в кінотеатрах

– паперові відерця від морозива. ОБОВ’ЯЗКОВО МИЙТЕ!

– паперові тарілки. ОБОВ’ЯЗКОВО МИЙТЕ!

– упаковку LDPE (курєрські пакети, від молочної продукції), пакувальну плівку та плівку з пупирками, великі магазинні пакети, бахіли, пакети-“маєчки”

Перепитати можна у координатора Ольга Машкова. У кого в цей час не виходить, приносьте відходи 27.02 до офісу брокерського агентства “Ecoquality.ua” – вул. Олеся Гончара (Бєлінського), 13, 2 поверх, офіс 3 (будинок побуту “Славутич”, Центральний ринок).

Звертаємо Вашу увагу, що сміття у деяких випадках лише тоді стає вторсировиною, коли воно чисте – це стосується поліетиленових пакетів, тарілок.

Якщо ви ще вагаєтеся сортувати чи ні, зменшити споживання чи ні, або міркуєте над найбільш розповсюдженим запитанням: “ЩО Я МОЖУ ЗРОБИТИ ОДИН?” Уявіть! Сьогодні, як і кожного дня більше 38 мільйонів українців, а ще гірше – майже 8 мільярдів жителів планети Земля взяли по 6-7 одноразових пакетів в магазині за одне відвідування і з чистою совістю викинули їх у смітник
Отже, не вагайтесь, Ви не один!!!!
І на самий кінець. Людина, у більшості випадків,може зняти пакет із голови, одежі, виплутатися, а тварина – у більшості випадків – ні. Змінимо Херсон на краще разом!