3 липня – відмовся від поліетилену!

3 липня 2019 року з нагоди Міжнародного дня відмови від поліетиленових пакетів (International Plastic Bag-Free Day), Програма розвитку ООН спільно з Міністерством екології та природних ресрусів, міжфракційним об’єднанням депутатів “Зелена енергія змін” та Zero Waste Alliance Ukraine планують провести акцію «День без поліетилену».

А ми в Херсоні готуємо еко-тусовку для всієї родини “ZERO-пакет”

Долучайся до європейських ініціатив!

Еко-тусовка це:

– цікаві творчі конкурси для дітей та дорослих,

– еко-виставку “Квартал секретів” відомої ілюстраторки @ecoasya;

– майстерня “Як правильно сортувати”;

– мозковий штурм “Що використовувати замість одноразового”;

– пункт обміну вторсировини на смаколики.

Приходь на еко-тусовку дізнаватися про альтернативи поліетилену, вчитися сортувати, брати участь в цікавих еко-квестах з класними призами!

Святкуємо Міжнародний день відмови від поліетиленових пакетів (International Plastic Bag-Free Day) разом з освітянами національного парку “Нижньодніпровський”, КЗ “Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара”, Let’s do it, Ukraine! Херсонщина, командою #ZWSХерсон

Бери свою еко-торбинку, реєструйся на вході в UrbanCAD і вигравай неймовірну подорож на байдарках від турагенції For Tourist Travel

Готуємо смачні подарунки для дітей від ТМ “Оса”, призові еко-торбинки, цікаві сюрпризи від еко-дружніх херсонських кафешек!

Кожен з нас простими діями може вплинути на стан екології в рідному місті прямо зараз! Об’єднаємо зусилля!

Будемо розважатися і навчатися корисним звичкам разом!

Гарний настрій гарантовано! Приходьте самі і запрошуйте друзів!