1000 км Дніпром уплав!!!

Сьогодні об 11 годині на набережній пр.Ушакова херсонці разом з фахівцями “Нижньодніпровського” зустрічали рекордсмена української книги рекордів Гінессу Mikhail Romanishyn.
Було зафіксовано рекорд та завершення проекту #ВплавьДнепр, в рамках якого Михайло за місяць подолав більше 900 км Дніпром від кордону з Білорусією до Чорного моря.

1000 км УПЛАВ!!!

1000 км УПЛАВ!!!Сьогодні об 11 годині на набережній пр.Ушакова херсонці разом з фахівцями "Нижньодніпровського" зустрічали рекордсмена української книги рекордів Гінессу @Mikhail Romanishyn. Було зафіксовано рекорд та завершення проекту #ВплавьДнепр, в рамках якого Михайло за місяць подолав більше 900 км Дніпром від кордону з Білорусією до Чорного моря.Розпочався проект 5 серпня, заплив проводиться під патронатом Книги Рекордів України.Цілі проекту — це в першу чергу привернення уваги до екологічних проблем Дніпра, популяризація спорту і формування благодійного фонду для допомоги дітям.Проект #ВплавьДнепр підтримують провідні українські компанії, які ставлять в пріоритет питання екології та розвитку спорту.Дякуємо @Заболотный Алексей за своєчасне інформування

Опубліковано Національний природний парк "Нижньодніпровський" nppn.org.ua Вівторок, 10 вересня 2019 р.

Розпочався проект 5 серпня, заплив проводився під патронатом Книги Рекордів України.
Цілі проекту — це, в першу чергу, привернення уваги до екологічних проблем Дніпра, популяризація спорту і формування благодійного фонду для допомоги дітям.
Проект #ВплавьДнепр підтримують провідні українські компанії, які ставлять в пріоритет питання екології та розвитку спорту