Зустріли міністерську делегацію

29 вересня на Херсонщину завітала київська делегація офіційних осіб у складі заступника Міністра екології Василя Полуйка, заступника Міністра енергетики України Наталії Бойко, та інших. Візит було приурочено до Х міжнародного інвестфоруму «Таврійські горизонти», що саме розпочав свою роботу. Разом з в.о.директора нацпарку Олексієм Чачібая заступник Міністра природних ресурсів відвідав нацпарк «Нижньодніпровський», нацпарк «Олешківські піски». А одним з найважливіших пріоритетів делегації стало урочисте відкриття вітропарку “Новотроїцьке”, що відбулося поблизу села Сиваське Новотроїцького району.

Нагадаємо, що вітропарк – один з найбільших і найпотужніших об’єктів будівництва в районі та області – розташован на території Сивашівської, Новомихайлівської сільських та Новотроїцької селищної рад Новотроїцького району.
Генеральний директор компанії ТОВ “Віндкрафт Україна” Карл Стурен відзначив, що зараз відкрито 3 повітряних установки потужністю 41,4 МВт, а максимальна потужність проекту (12 вітряків) становить 140МВт. Поетапне будівництво триває. На черзі – нова вітроелектростанція потужністю 96 МВт. Херсонці можуть пишатися, бо вітроустановки компанії є найновітнішими й найсучаснішими не тільки на території України, а й у світі.