Збирай пластик – отримуй пазли!

УВАГА! УВАГА! УВАГА! Напередодні літніх канікул та відпусток просимо допомогти пластикожую Оззі врятувати наші моря від сміття. Тим паче, що сьогодні у Оззі День народження. Із цієї нагоди він навіть знявся у мультику.

Допоможи Пластикожую Оззі врятувати наше Море від сміття

УВАГА! УВАГА! УВАГА! Напередодні літніх канікул та відпусток просимо допомогти пластикожую Оззі врятувати наші моря від сміття. Тим паче, що сьогодні у Оззі День народження. Із цієї нагоди він навіть знявся у мультику. Перші 50 навчальних закладів чи установ, що зберуть по 14 кг пластику, отримають від Пластикожуя Оззі Чорне море із пазлів з переробленого пластику! Якщо у вас менше, ніж 14 кг – не біда, арифметика у Оззі проста – за кожні 2 кг пластику ви будете отримувати один із 7 пазлів Чорного моря.Щоб стати учасником екологічної акції ШКОЛІ, КЛАСУ чи УСТАНОВІ потрібно: 1) заповнити реєстраційну форму за посиланням внизу 2) відсортувати пластик із позначкою «2» 3) безкоштовно надіслати його до майстерні Дорогоцінний пластик. Precious plastic Ukraine (адреса майстерні надійде вам на електронну адресу після заповнення реєстраційної форми).Більш детальну інформацію можна отримати переглянувши мультфільм. Будьте активними та не зволікайте! Море дуже чекає на твою підтримку!Посилання для реєстрації: https://forms.gle/MsvqgMh9RBTUpcnc9Трохи "дорослої" інформації: ідея реалізується Проектом ЄС/ПРООН «Удосконалення екологічного моніторингу Чорного моря – обрані заходи» (EMBLAS-Plus) у співпраці з Міністерством екології та природних ресурсів України. Ми запрошуємо школи, громади та установи долучитися до нашої ініціативи зі збирання та переробки пластику. Це дозволить не лише очистити наші річки та моря, але й попередити засмічення у майбутньому.

Опубліковано Міністерство екології та природних ресурсів України Четвер, 4 квітня 2019 р.
Нагодуймо Оззі!

Перші 50 навчальних закладів чи установ, що зберуть по 14 кг пластику, отримають від Пластикожуя Оззі Чорне море із пазлів з переробленого пластику! Якщо у вас менше, ніж 14 кг – не біда, арифметика у Оззі проста – за кожні 2 кг пластику ви будете отримувати один із 7 пазлів Чорного моря.

Щоб стати учасником екологічної акції ШКОЛІ, КЛАСУ чи УСТАНОВІ потрібно:

1) заповнити реєстраційну форму за посиланням внизу 
2) відсортувати пластик із позначкою «2» 
3) безкоштовно надіслати його до майстерні Дорогоцінний пластик. Precious plastic Ukraine (адреса майстерні надійде вам на електронну адресу після заповнення реєстраційної форми).

Більш детальну інформацію можна отримати переглянувши мультфільм. Будьте активними та не зволікайте! Море дуже чекає на твою підтримку!

Посилання для реєстрації: https://forms.gle/MsvqgMh9RBTUpcnc9

Трохи “дорослої” інформації: ідея реалізується Проектом ЄС/ПРООН «Удосконалення екологічного моніторингу Чорного моря – обрані заходи» (EMBLAS-Plus) у співпраці з Міністерством екології та природних ресурсів України.

Ми запрошуємо школи, громади та установи долучитися до нашої ініціативи зі збирання та переробки пластику. Це дозволить не лише очистити наші річки та моря, але й попередити засмічення у майбутньому.