Захід до Дня птахів

Фахівці еко-освіти для учнів 4-го класу ЗОШ №4 провели захід до Дня птахів. Разом із дітьми пригадували, які з птахів осілі, а які перелітні, хто чим харчуюється, яку користь вони приносять людям.

Переглянули слайд-фільм про вчинки людей, що призводять до знищення популяцій птахів. Серед таких чинників пожежі, зокрема в плавнях, вирубка лісів, розорення земель, забруднення побутовим сміттям. Під час жвавого обговорення прикрих обставин, було прийнято рішення вже зараз допомагати птахам: підгодовувати взимку, берегти пташині гнізда, пильнувати сухостій від пожеж, садити дерева, відмовитися від пакетів та одноразових речей.

День птахів відзначається 1 квітня і співпадає з днем жартів та гумору. Саме тому наприкінці заняття освітяни «Нижньодніпровського» підготували цікавий жарт від телеканалу ВВС. Начебто напередодні відкрито нову популяцію літаючих пінгвінів, що мандрують аж до Південної Америки. Ролик знято так талановито і вдало, що перші кадри польоту захопили увагу не тільки дітей, але й вчителів! Здивування було таким яскравим, непідробним, що навіть розчаровувати глядачів не хотілося. Але потім, звичайно, пояснили, що це розіграш до першого квітня. 
Пропонуємо і вам переглянути цікавий жарт:

Популяція літаючих пінгвінів

Дякуємо шкільній фахівчині бібліотеки Любові Ликовій за підготовку тематичної літератури до нашого заходу!

#екоосвітаДіти #Нижньодніпровський #НацПаркХерсон #екоосвіта#ДеньПтахів