Засідання молодих науковців до Години Землі

Напередоді Години Землі (30 березня) фахівці еко-освіти “Нижньодніпровського” завітали до Херсонської загальноосвітньої школи №31.

На цей раз учні 2 класу прийняли участь в науковій роботі лабораторії “Маленькі дослідники” .

Мета засідання юних науковців – з”ясувати, що то за подія така “Година Землі”, усвідомити, які екологічні проблеми зараз гостро постали на планеті, і, накінець, як це все вирішити через збереження земних ресурсів, а особливо водних.

Досліди, виконані власноруч, запам”ятовуються назавжди!

Діти, як справжні науковці, активно підіймали питання та висловлювали свої думки. Під час засідання побачили, що є країни, в яких люди долають кожного дня декілька кілометрів, щоб дістатися до води. І дуже прикро, що ця вода не лише за українськими, але й за світовими стандартами не придатна для вживання. Тобто кожен ковток такої “води” наближає людину до невиліковних хвороб!

Робимо висноски, грунтуючись на результатах

Потім настав час експериментів. Дослідницьким шляхом визначили: колір води у річці залежить від порід, які вона омиває та від людського фактору. Останній, на відміну від природних чинників, не може нормалізуватися самостійно.

Як цікаво! От би мати шию жирафа, щоб уважно дивитися 🙂

Основне завдання засідань нашої мобільної лабораторії – звернути увагу на можливість вплинути на екологічну ситуацію кожного, навіть представника молодшого покоління. Треба лише взяти за повсякденні навички прості дії: берегти воду, закриваючи кран, користуватися екосумкою, замість одноразового пакету, пильнувати світло, вимикаючи, коли потреба в ньому зникає.

Шановні вчителі! Чекаємо ваших пропозицій щодо нових засідань мобільної лабораторії “Маленькі дослідники”! Пишіть в коментарях
чи в повідомленнях на нашій сторінці у ФБ. Телефонуйте до офісу парку:
тел.: (0552) 44-31-30, 44-31-13

#екоосвітаДіти #Нижньодніпровський #НацПаркХерсон #екоосвіта#МаленькіДослідники #нацпаркХерсон