Втілюємо грантовий проект

Днями у селі Станіслав пройшла зустріч активу ОТГ з втілювачами грантового проекту “Скельки без сміття” Ольгою Демченко (вчителька біології херонської ЗОШ №32, очільниця руху #ZWSХерсон) та Тетяною Крючковою (начальник відділу еко-освіти НПП «Нижньодніпровський»).

Представлення інформаційних стендів екопросвітницького напрямку

Спільно з директорами шкіл, сільськими головами (Софіївка, Широка Балка, Станіслав), керівниками позашкільних установ, представниками молодіжного руху було прийнято рішення втілити проект трьома етапами: 21 вересня у селі Станіслав, 28 вересня у селі Олександрівка та 5 жовтня у селі Широка Балка.

Планується, що в ці дні буде проведено прибирання Станіславських скельок та прилеглого узбережжя за участю волонтерів, місцевих жителів. Для дітей підготують інтерактивні ігри та екотематичні квести, для дорослий пройде майстер-клас з сортування сміття, також заплановане чаювання-бесіда для всіх учасників заходу.

Під час події будуть встановлювати інформаційні стенди для екологічної просвіти населення.

Нагадаємо, що завдяки активності станіславської громади вже втілено грантовий проект «Добре USAID». Результат — облаштування сортувальних майданчиків та зон відпочинку на території смт Широка Балка, Софіївка і Станіслав.

Запрошуємо свідомих громадян,закоханих в природу рідного краю, взяти участь в прибиранні Станіславських скельок! Слідкуйте за анонсами на нашій сторінці.

#екоосвітаХерсон #Нижньодніпровський #НацПаркХерсон #екоосвіта#екоосвітаГрант