В онкодиспансері відкрито фотовиставку красот парку

23 грудня відкрилася фотовиставка “Чаруюча краса Нижнього Дніпра” у просторі арт-проекту “Галерея життя” Херсонського онкодиспансеру. Нагадаємо, що сітлини були зроблені в рамках фотоконкурсу, присвяченого другій річниці національного природного парку “Нижньодніпровський”, а тепер виставка подорожує Херсонщиною. Чудові пейзажі неймовірних краєвидів, унікальних спостережень за життя представників флори та фауни нашого краю – результат кропіткої роботи талановитих фотохудожників Ігоря Бережного, Володимира Худолея, Олега Марчука, Вячеслава Савельєва, науковців парку, зокрема Станіслава Семенюка, та інших авторів. Величезна вдячність митцям за їх бачення, що відображає красу Херсонщини, закохує у рідний край все більше.

Директор нацпарку Олексій Чачібая зазначив: “Одне з головних завдань національного парку – відтворення та збереження природних багатств. На території “Нижньодніпровського” багато рідкісних представників флори та фауни,занесених в Червону книгу України. Заходи, подібні сьогоднішньому, допомагають знайомити громадськість з величезним природним різноманіттям Херсонщини, зберегти яке можна тільки спільними зусиллями.”

Головна лікарка онкодиспансеру Ірина Сокур відмітила, що фотовиставка ювілейна, тридцята,хоча проект “Галерея життя” діє тільки три роки:

– Нам дуже приємно, що сьогодні у нас виставляються фотороботи, які зроблені на рідних теренах, на нашій Херсоншині, які зібрано завдяки добрим рукам, працівникам національного природного парку “Нижньодніпровський”. Ця виставка допоможе відвідувачам диспансеру, пацієнтам дізнатися, які красоти має наша область.А люди з інших регіонів, які бувають у нашому закладі, познайомляться з красою херсонських земель та приїдуть сюди на відпочинок.