Угоду підписано!

Сьогодні, 14.09, в міськвиконкомі Нової Каховки відбулася знакова подія, яка розпочинає новий етап розвитку рекреаційно-туристичних  можливостей Національного парку «Нижньодніпровський». Директором нацпарку Олексієм Чачібая було підписано Угоду про співробітництво та спільну діяльність з міським головою Нової Каховки Володимиром Коваленко. Найважливішим результатом підписання стане наполегливий розвиток рекреаційно-туристичних можливостей острову Козацький. Зараз територіально острів знаходиться у Бериславському районі, але належить вилученню до території Національного парку самим найближчим часом.

Спільний проект розвитку острова Козацький  під умовною назвою «Козацькі плавні» вже через два тижні буде представлено на Х міжнародному інвестиційному форумі «Таврійські горизонти» в рамках пленарної дискусії.

Забігаючи наперед відзначимо, що в планах рекреаційно-туристичного розвитку острова  є два суттєвих етапи. Перший –  створення пристані та забезпечення належного транспортного зв’язку, розбудова пляжної, санітарної зони, благоустрій території для відпочинку, зокрема, вивезення мусору тощо. Другий етап – створення великого масивного рекреаційно-історичного комплексу.

Острів Козацький, площа якого перевищує 180 га, чудове місце не тільки для оздоровлення, відпочинку та зеленого туризму, але й історичний об’єкт, який потрібно використовувати для патріотично-спортивного виховання молоді.

Сподіваємось, що на Херсонщині незабаром з’явиться своя «Козацька Хортиця», яка буде приваблювати не тільки місцевих жителів, але й туристів з усіх куточків світу.

Перший крок вже зроблено!