Участь екоосвітян у грандіозному святі

1 червня фахівці “Нижньодніпровського” з шостої години ранку відправилися до кінного клубу GrandPrix готувати локацію для дітей, що відвідають День захисту дітей із СЖХ

Як завжди відвідувачів нашої лабораторії “Маленькі досідники” чекали командні ігри, квести, важливі факти про забруднення одноразовими речами та інформація про екскурсії національного парку.

Традиційно до місця проведення грандіозного свята – мальовничого заміського комплексу “Grand Prix” щороку 1 червня приїжджають тисячі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців обласних дитячих будинків та інтернатів, дитячих будинків сімейного типу, дітей із інвалідністю, особливими освітніми потребами, із родин переселенців та просто дітей з віддалених районів області. Також під час свята йде благодійний збір коштів, адже організатори свята курують протягом року багато важливих соціальних проектів.

Більше півсотні цікавих локацій і наша лабораторія “Маленькі дослідники” серед них! Пишаємося таким партнерством! Залюбки будемо брати участь і наступних разів.