Туристичний потенціал Херсонщини зростає

На Херсонщині з 19 по 21 травня пройшов 4-й Таврійський туристичний конгрес, в якому взяли участь і співробітники НПП «Нижньодніпровський» на чолі з директором парку Олексієм Чачібая.

Перший день заходу пройшов в с. Веселому, Бериславського району. Чудова атмосфера гостинності панувала в винному шато князя Трубецького, яке зустрічало гостей конгресу: спеціалістів туристичної галузі з різних регіонів, представників турбізнесу, чиновників з районої та обласної держадміністрації різних областей України, співробітників заповідників, природних парків Херсонщини, керівників інвестиційних проектів.

В програмі заходу були корисні презентації інноваційних проектів, обмін досвідом, робота демонстраційних та бізнес-майданчиків. Важливою частиною першого дня конгресу стало представлення туристичних продуктів природоохоронних територій Південної Таврії, зокрема туристичних переваг національного парку «Нижньодніпровський», які презентував директор парку Олексій Чачібая. Учасники конгресу працювали в конференц-залі виноробного господарства в оточенні фотовиставок, художніх робіт учасників пленеру «Чорнянка FUTURUM», виставкових стендів заповідників Півдня України та творів майстрів народних ремесел. Цікавою складовою конгресу було проведення круглих столів з обговоренням напрямків розвитку туристичних заходів нової формації.

20 і 21 травня для учасників конгресу було проведено декілька презентаційно-рекламних турів з демонстрацією туристичних природоохоронних територій Херсонщини, екологічного та активного туризму, історико-культурної спадщини та фрагментів Таврійського винно-гастрономічного туру
Місцями локації стали: комплекс зеленого екологічного туризму «Козак», рибовідтворювальний комплекс та база відпочинку і рибальства «Сатурн і Ко», степові водоспади Херсонщини, яхт-клуб «Максім Марін»,садиба зеленого екологічного відпочинку «Золотий фазан», НПП «Олешківські піски» ті ін..
На базі зеленого туризму «Козак», яка є своєрідними «воротами» в нацпарк, Олексій Чачібая представив інформаційний банер – візитну картку «Нижньодніпровського». Далі, слідуючи за маршрутом конгресу, учасники змогли в реальних умовах оцінити і отримати незабутні враження від рекреаційно-туристичного потенціалу Херсонської області, зокрема туристичних об’єктів НПП «Нижньодніпровський».