Туристи влітку чекають на цікаві локації

11 березня в Укрінформі відбулася презентація результатів дослідження щодо поточного стану туризму в місті Скадовську і селищі Лазурному Херсонської області.
Дослідження соціологів: люди із Західної чи Центральної України залюбки відвідали б все, що можуть побачити на Херсонщині, навіть степ, кургани, нарікали, що хотіли б більше дізнатися про Херсонський край та його історію, архітектуру. Такі факти привів голова Херсонського обласного відділення ”Соціологічна Асоціація України “.

Дослідження тривало з 5 липня по 30 вересня 2018 року в Скадовську і Лазурному в рамках програми “Громадська дія”, яку реалізує фонд “Об’єднання” за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Всього за час дослідження було опитано 400 відпочиваючих. Статистична похибка вибірки не перевищує 5%. Дослідження складалося з анкетування, фокус-групових досліджень серед туристів і місцевих представників бізнесу (готельєри та ресторатори), картування територій, SWOT-аналізу населених пунктів.
Серед майже 400 опитаних більшість – 46% – висловили впевненість в тому, що готові знову приїхати відпочивати в Скадовськ і Лазурний. Разом з тим 44% туристів вважають завищеною вартість послуг в деяких випадках на курортах Херсонщини. Альтернативами Лазурному респонденти в першу чергу назвали Туреччину (35%), Карпати (31%) і Єгипет (24%). У той же час 19% опитаних розглядають можливим відвідування Криму. При цьому 24% готові замість Скадовська поїхати відпочивати в Лазурний.
Більше інформації за посиланням
Джерело https://perspectuva.tv