Триває Міжнародна конференція

25-28 червня 2018 р. на кафедрі ботаніки факультету біології, географії та екології Херсонського державного університету розпочалася V Міжнародна конференція «Рослинний світ у Червоній книзі України: впровадження Глобальної стратегії збереження рослин».
Співорганізаторами є Інститут ботаніки ім. М.Г. Холодного, НПП “Нижньодніпровський”, НПП Олешківські Піски , НПП “Джарилгацький” та УКРАЇНСЬКЕ БОТАНІЧНЕ ТОВАРИСТВО PLANTA EUROPA.

Конференція на сьогодні вийшла за межі означеної в її назві тематики, бо до розгляду учасників представлено значно ширше коло питань, присвячених також рослинам з міжнародних природоохоронних списків, конвенцій та директив, регіонально рідкісним видам, угрупованням Зеленої книги України, раритетним оселищам тощо. На конференції розглядається досвід, не лише України, а і інших країн в збережені рослинного світу.


В програмі конференції розгляд питань стосовно збереження рідкісних видів рослин та грибів, охорона рідкісних угруповань та оселищ, знайомство з міжнародним досвідом збереження фіторізноманіття.

Світлини Анни Наумович