Тепер квести освітян ще цікавіші!

Освітяни нацпарку радо користуються в роботі подарунками експерта з комунікації проєкту ЄС – Програма розвитку ООН «Удосконалення екологічного моніторингу Чорного моря: обрані заходи» Олена Марушевська (Olena Marushevska)/ Ми дуже вдячні за наданий матеріал – чудові, величезні, дуже насичені, деталні інфографіки та пазл Чорного моря, що вироблено з переробленого пластику з маркіровкою №2.

Тепер наші квести і засідання мобільної лабораторії “Маленькі дослідники” стали ще цікавіші і насиченіші. В цьому мали змогу впевнитися учні херсонської ЗОШ №4, що взяли участь у вивченні екологічних проблем Чорноморського басейну. Завдяки завданням квесту познайомились із молюсками Чорного моря, дізнались про інвазивні види молюсків. Чому зникають місцеві мушлі та хто в цьому винен. Дізнавалися і запам’ятовували на прикладах, які річки впадають у Чорне море, які держави мають в своєму складі узбережжя могутньої сірководневої водойми. Навіть вчилися в’язати морські вузли.

Дуже сподобався пазл від пластикожуя Оззі – дивіться фото. Діти залюбки знайомилися з навичками сортування сміття, дізнавалися, які забруднбвачі найпоширеніші в морі, як кожен може свідомим вибором зменшити екологічну катастрофу зі сміттям відмовившися від одноразового.
Особливу увагу юнаків привернули інформаційні плакати: жваве обговорення викликали дельфіни, сірководневий шар, який за останніми дослідженням вчених нестримно збільшується, а простір пристосований для життя морських тварин стає все меншим.

#Оззі #Fans_of_the_Black_Sea #ФаниЧорногоМоря #екоосвітаДіти #Нижньодніпровський #НацПаркХерсон #екоосвіта #нацпаркХерсон #МаленькіДослідники