Стратегія державної екологічної політики до 2030 року

12 червня Комітет з питань екологічної політики,  природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи розглянув та схвалив проект Стратегії державної екологічної політики до 2030 року. Документ було розроблено Мінприроди за технічної підтримки ЄС.

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак прогнозує, що парламент вже восени розгляне запропонований  законопроект.

«Очікуємо, що восени Стратегію розгляне парламент, і жодні політичні перипетії не завадять ухвалити цей важливий документ. Над ним насправді тривалий час працювала велика кількість фахівців», – сказав Остап Семерак.

Він зазначив, що розроблений Мінприроди документ  відповідає європейським екологічним  стандартам життя,  а також середньостроковим пріоритетам дій Уряду.

«У нашому документі є ряд інновацій, зокрема, введення близько 30 чітких індикаторів, на які Мінприроди орієнтуватиметься, реалізуючи державну екологічну політику.  Сподіваюся, що восени він стан повноцінним законом, а значить,  – інструментом зміни екологічного курсу країни на європейський», – резюмував Остап Семерак.

Кожен показник оцінки реалізації нової екологічної політики є не лише індикатором моніторингу її виконання, але й визначає цільові значення на 2020, 2025 та 2030 роки.

Більш детально читайте на офіційному сайті Міністерства екології за посиланням