Співпраця з дитячою бібліотекою

 

Днями фахівці еко-освітнього відділу Національного парку “Нижньодніпровський” розпочали плідне співробітництво з дитячою бібліотекою “Гномик”, що розташована на вул.Потьомкінській, 86.

Спершу спеціалісти розмістили в просторому залі для театральних виступів фотовиставку “Чаруюча краса Нижнього Дніпра”. А вже 18 вересня до бібліотеки завітала група маленьких відвідувачів – треті класи Херсонської ЗОШ №30.

Освітяни Парку підготували презентацію “Нижньодніпровського” для школярів, провели лабораторію “Маленькі дослідники”. Діти дуже зацікавлено відповідали про види риб, що мешкають у Дніпрі, зразу відчутно, що це маленькі рибаки та рибачки.

Велика вдячність співробітникам бібліотеки, які не тільки запропонували свої площі для виставки, а залюбки брали участь у презентаційних заходах Національного парку, підготували цікаву виставку-підбірку книжок про заповідники Херсонщини, України. Ваша повна включенність до заходу допомагає тримати інтерес дітей до природи, різномаїття рідного краю!

Звертаємося до вчителів! Будемо раді завітати до вашої школи з іграми і квестами лабораторії “Маленькі дослідники” від освітян Національного парку “Нижньодніпровський”. Давайти разом плекати любов до Таврійського краю у наших дітей!

Будь ласка, про ваші пропозиції пишіть нам до особистих повідомлень в цій групі.