«Сезон тиші» розпочато

У період із 1 квітня до 15 червня на територіях об’єктів природо-заповідного фонду, зокрема нашої установи, у лісах та на об’єктах благоустрою заборонено будь-які заходи, що є джерелом підвищеного шуму та неспокою.

УВАГА, заборонено:
– санітарна вирубка лісу, 
– стрілянина, 
– вибухові роботи, 
– феєрверки, 
– проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах, 
– використання моторних маломірних суден,
– розорювання або в інший спосіб пошкодження, ліквідація природних місць мешкання диких тварин (нір, барлогів, гнізд тощо).

«Сезон тиші» – це природоохоронний захід, упроваджений до виконання в Україні на законодавчому рівні (стаття 39 Закону України «Про тваринний світ»). Метою такого заходу є охорона ареалу існування, шляхів міграції диких тварин на час їх розмноження. Такий проект сприяє відтворенню популяції лісових звірів та птахів, забезпечуючи зростання та різноманіття, спокійний розвиток фауни в наших лісах, заповідниках, заказниках тощо

Особи, які порушили вимоги, будуть притягнуті до відповідальності згідно зі статтею 87 КУпАП та на них накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу від тридцяти до п’ятдесяти, а на посадових осіб – від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

#НеПалітьОчерет #НеПалітьТраву