Розширення туристичних горизонтів НПП “Нижньодніпровський”

    Цього року потік туристів, які бажають відвідати Національний природний парк “Нижньодніпровський” значно збільшився. Доказом популяризації туристичних маршрутів є те, що раніше сюди приїжджали в основному жителі Херсонської та Миколаївської областей, а цього літнього туристичного сезону активний відпочинок у дніпровських плавнях обирають кияни, жителі західної та центральної України. Завдяки сумлінній праці фахівців відділу рекреації НПП “Нижньодніпровський” з початком туристичного сезону почали функціонувати нові туристичні маршрути : “До дивовижних Аджигольських маяків”; “Лабіринти Херсонських плавнів” та нова нитка водного туристичного маршруту №7711 «Дніпровська Гілея».

   Одним з цікавих об’єктів, який привертає увагу туристів є «Львівські скелі» (с.Ольгівка, Бериславського району), місце звідки починають свою подорож  дніпровськими плавнями.

«Львівські скелі»

Тут можна побачити червонокнижних птахів та тварин. Уздовж скель залишились руїни маєтків XIX століття, а також є кілька скіфських городищ та залишки давньогрецьких поселень.

Околиці с.Ольгівка

   В рамках телевізійного спецпроекту  «З південного неба» пропонуємо Вашій увазі другий сюжет про красоти нижнього Дніпра. Насолоджуйтесь переглядом та обов’язково завітайте до нас в гості!