04 Лют2025
Росія скоїла понад 7000 екологічних злочинів в Україні
Від початку повномасштабного вторгнення РФ скоїла в Україні понад 7 тисяч екологічних злочинів, збитки від яких перевищують 72,9 мільярда євро.
Йдеться про забруднення земель і ґрунтів, шкоду, завдану природно-заповідному фонду та охоронюваним екосистемам, забруднення повітря, водних об’єктів і морів, а також вплив війни на кліматичні зміни.
Під час зустрічі зустрічі з представниками Міністерства закордонних справ Італії у Римі заступниця міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції Ольга Юхимчук наголосила, що дані про екологічні збитки стануть основою для подальшого зеленого відновлення України.
«Наразі Міндовкілля працює над рамковим законом «Про основи зеленого відновлення», який визначатиме ключові принципи та підходи до сталого відновлення країни та враховуватиме європейські стандарти», – зазначила Юхимчук.

Фото: zn.ua
Tags: екоцид росії, збиткидовкіллю, Міндовкілля, російська агресія