Реальні перспективи водних екскурсій в пониззі Дніпра

10 лютого 2017 року в Херсонській облдержадміністрації відбулася робоча зустріч  щодо налагодження партнерського співробітництва сторін з  питань, пов’язаних із впровадженням річкових туристичних маршрутів та організації відповідного екскурсійного обслуговування на нижньому Дніпрі. До спілкування були запрошені: Ігнатенко Євген Олександрович – Директор судноплавної компанії ТОВ СП «НІБУЛОН», Криницький Роман Миколайович – заступник директора судноплавної компанії ТОВ СП «НІБУЛОН», Шкарупа Сергій Олексійович – начальник відділу рекреації НПП «Нижньодніпровський», Ковальов Сергій Анатолійович – начальник Нижньодніпровського підприємства ДП «Адміністрація річкових портів», туроператори Рачинський Володимир Віталійович – директор ТОВ «ТУР ПЛАЗА» та Ярмій Павло Олексійович – директор ТОВ «Фініст тур».
На зустрічі оприлюднено  інформацію про проекти річкових туристичних маршрутів, які розроблені адміністраціями Білозерського, Бериславського, Голопристанського, Олешківського районів та міста Нова Каховка. Окремо Сергій Шкарупа презентував два маршрути, розроблені працівниками Національного природного парку «Нижньодніпровський» з можливістю використання наявного річкового флоту партнерів із залученням до співпраці туристичних операторів області.
Представники судноплавної компанії ТОВ СП «НІБУЛОН» висловили свою глибоку зацікавленість та готовність сприяти впровадженню річкових туристично-екскурсійних  маршрутів в пониззі Дніпра, а саме використання теплоходів на підводних крилах типу “Восход”, “Полісся”, які є в розпорядженні компанії. Повідомили, що вже мають приблизні розрахунки вартості перевезення і готові передати їх туроператорам для доопрацювання та впровадження  екскурсійних турів.
За підсумками зустрічі  учасниками досягнуто домовленості щодо проведення в квітні поточного року двох презентаційних турів для туристичних компаній, ЗМІ, організаторів екскурсій для школярів та студентів на водній акваторії наймолодшого на Україні національного природного парку “Нижньодніпровський”та здійснення регулярного екскурсійного обслуговування , починаючи з травня.
Всім учасникам зустрічі запропоновано надати управлінню туризму та курортів пропозиції щодо наявних проблемних питань для оперативного вирішення за сприяння обласної державноїадміністрації.