Проект “Незвідана Україна” зробить фільм про Парк

Чотири дні з 11 по 14 жовтня в Національному природному парку “Нижньодніпровський” вели зйомки діячі проекту “Незвідана Україна”.

Фільми, створені командою проекту, транслюються на UAТV на весь світ вже другий рік чотирма мовами: англійською, арабською, російською і українською. Авторка проекту Тетяна Ципленко разом із командою професіоналів розповідає глядачам про найдивовижніші місця, які перлинами розсипані по різних регіонах України.

“Незвідана Україна” про те, наскільки велика та неповторна земля, на якій ми живемо.

Творча група проекту намагається наблизити його до науково-популярного формату. Для цього як експертів запрошують відомих учених, популяризаторів природи, котрі вміють цікаво та максимально доступно викладати інформацію.

Зйомки тривали і в Одрадокам’янці (знайомилися з Дніпровськими джунглями), і в Новій Каховці (степові водоспади, Вітовтова вежа), в Білозерському районі (Станіславські гори). Співробітники всіх відділів супроводжували знімальну групу, на власних очах усвідомлюючи, наскільки кропітка робота необхідна для яскравого, якісного результату. Намагалися відвідати разом з професіоналами-операторами найцікавіші локації “Нижньодніпровського”. До цієї знаменної події інспектори держслужби Парку спустили вперше на воду новий катер у неділю (святковий день), працівники еко-осітнього відділу працювали у вихідний, а науковці залюбки давали вузькоспеціалізовану інформацію щодо червонокнижних рослин та тварин. А  план подорожі знімальної групи розробляли працівники відділу рекреації, супроводжуючи бажаних відвідувачів по всіх усюдах. Спільними зусиллямиі адміністрації і всіх працівників намагалися представити Національний парк з найпривабливішої сторони київським гостям, щоб і глядачі через неймовірні краєвиди та цікаві факти закохалися у Херсонщину.

Експертом проекту для зйомок в “Нижньодніпровському”  запросили члена Науково-технічної ради Парку, професора кафедри ботаніки ХДУ, доктора біологічних наук Олександра Ходосовцева Alexandr Khodosovtsev.
Також велика вдячність за підтримку і участь у знаходженні мальовничіх місць для зйомок співзасновнику туристичного проекту Skel’ka Tour / Скелька Тур Oleg Marchuk