Популяризація туристичних маршрутів

Працівники відділу рекреації Національного природного парку “Нижньодніпровський” продовжують роботу над розвитком туристичної привабливості нижнього Дніпра, завдяки “Український південь” , всі бажаючі можуть ознайомитися з деталями туристичного маршруту “До дивовижних Аджигольських маяків”.

Нагадаємо, Національний природний парк «Нижньодніпровський» у партнерстві з комплексом відпочинку «Забарине» пропонує водний туристичний маршрут до двох маяків. Один з них – найвищий в Україні, Станіславо-Аджигольський задній торік був відкритий Держгідрографією України для відвідування.

До 64-метрового Аджигольського маяку можна дістатись комфортабельним катером за 3-4 години. Для тих, хто віддає перевагу активному відпочинку, пропонується дводенний маршрут до двох маяків на каяках з ночівлею на острові Янушев. Працівники Національного парку «Нижньодніпровський проклали ще кілька екскурсійних маршрутів.

Організовані або індивідуальні екскурсії  проводяться на потужних катерах флоту Парку.  У супроводі гіду і працівників охорони можна максимально наблизитись до заповідної зони, де заборонено навіть пересуватись моторним човном, аби не порушити спокій дикої природи. За дотриманням природоохоронного законодавства слідкує відділ державної охорони парку.