Підсумки кампанії “Нерест 2019”

Нерестова кампанія добігає кінця і держслужба охорони національного парку підбиває перші підсумки. Цьогоріч відмічаємо високу свідомість громадян, що мешкають поряд з межами парку. Інформаційні заходи держслужби охорони щодо правил, які діють на територіях установи природо-заповідного фонду, нарешті дають перші плоди. Не дивлячись на досить велику кількість оперативних виїздів та цілодобове патрулювання (на 2.06.19 кількість 215 рейдів) статистичні дані показують зменшення і правопорушень, і браконьєрських зазіхань. Складено 28 протоколів про правопорушення, вилучено 91 знаряддя незаконного видобутку, що становить більше 5 км сіток. Разом з погранслужбою вилучено човен, на якому відбувався незаконний лов.

Новий сучасний плавзасіб в арсеналі держслужби охорони парку дав змогу посилити патрулювання водних територій Дніпро-Бузького лиману. Нагадаємо, що за розпорядженнями Міністерства екології вже оприлюднено тендер для держзакупівлі сучасних плавзасобів саме для нашої установи.

Пошкодження особистого майна співробітників держслужби під час патрулювання – один  з небезпечних наслідків роботи інспекторів. Нажаль прокол колес особистих автівок держслужбовців доводить вкрай негативне ставлення де-яких осіб, чиї злочинні браконьєрські дії унеможливлено, до зміни порядків на водних територіях підпорядкованих національному парку. Але позитивним трансформаціям в охороні природних ресурсів Херсонщини, екологічному становищі – бути, не дивлячись на перепони!

Адміністрація національного парку висловлює величезну вдячність всім службам, які в рамках своїх функціональних зобов’язань долучалися до охорони водних територій національного природного парку «Нижньоніпровський». Спільні зусилля призводять до потужних результатів!