Парк запрошує до співпраці Turkish Airlines

З метою залучення туристів із країн дальнього зарубіжжя до відвідування цікавих атракцій Херсонщини, зокрема унікальних природних комплексів дельти Дніпра, адміністрація Парку долучилася до ініціативи туристичного кластеру “Таврійське екооздоровлення” Голопристанщини щодо залучення до реалізації проєкту компанію авіаперевізника Turkish Airlines

Начальник відділу рекреації Шкарупа С.О. представив керівнику Херсонської дирекції компанії Ахмету Турсуну туристичні можливості національного природного парку, діючі та перспективні еккскурсійно-туристичні маршрути, об’єкти індустрії гостинності, велич Дельти Дніпра- другої за площею в Європі.

За підсумками ділового спілкування визначено напрямки спільних дій для надання можливостей мешканцям Туреччини та інших країн пізнавати туристичні принади Таврійськоо краю. Компанія взяла на себе зобов’язання забезпечити найближчим часом приліт на Херсонщину представників туристичного бізнесу, блогерів Туреччини для налагодженняя співпраці з місцевими туркомпаніями та формування пропозицій для туристичного ринку. Парк в свою чергу готує свої пропозиції для учасників ознайомчого туру та включення їх до комплексного туристичного продукту.