Палаючий очерет

Минулого тижня затягло димом із лівобережжя Херсон – палали очеретяні плавні. Щороку на території нашої області коїться жахливий злочин проти довкілля, стається масштабне екологічне лихо. Тому сьогодні в програмі «Про це говорять» @Українське радіо.Херсон, яке тепер працює в прямому ефірі не тільки у Фейсбуці, але й на телеканалі «Скіфія», разом з ведучою Оксана Коренная обговорювали болючу тему підпалу очерету на Херсонщині.

Про це говорять 25.02.2019

Опубліковано Suspilne Kherson Понеділок, 25 лютого 2019 р.
Відеозапис програми “Про це говорять”

Гостями студії були директор національного природного парку «Нижньодніпровський» Олексій Чачібая та представники МЧС. Також телефоном коментував де-які питання начальник департаменту екології облдержадміністрації Юрій Попутько.

Розглядали, хто відповідальний за охорону плавневої системи навколо міста, як дізнаються представники МЧС про пожежу, чи є необхідні ресурси (зокрема транспортні) для того, щоб дістатися до заболочених, непрохідних місць спалаху пожежі. Дізнавалися про спроможність охопити пильним наглядом територію Нижнього Дніпра службою держохорони національного парку «Нижньодніпровський».