Освітяни парку про ВБУ дітям

Тепер випускники ЗОШ№32 обізнані щодо ВБУ

До Всесвітнього дня водно-болотних угідь (ВБУ), що святкують 2 лютого, еко-освітній відділ підготував цікаву і насичену програму для шкіл та інших учбових закладів. В рамках подій до дня ВБУ відвідали ЗОШ 32, де для учнів 11 класу провели інформаційну годину на тему: “Що для мене ВБУ?”. За опитуванням з’ясували, що дельту Дніпра діти сприймають лише як річку, а, наприклад, болота в уяві учнів, це лише Полісся, де росте мох та розташовані торфовища. Інформацію про те, що наші плавні це теж водно-болотні угіддя почули вперше.

Протягом заходу з’ясовували чим корисні ВБУ (про користь, будь ласка, читайте на нашому сайті за посиланням: http://nppn.org.ua/…/korist-ta-vazhlivist-vodno-bolotnix-ug…), що від них отримуємо, яку шкоду приносимо.

На досліді переконалися як рослинність затримує зайву вологу. В одну з пляшок додали просто грунт, як показник прибережжя абсолютно без рослинності, бо зараз земля дуже розорена під сільгоспугіддя, мало висаджується лісосмуг, знищуються дерева та кущі. В іншій пляшці – травичка з кореневою системою, що щільно утримує грунт докупи. Звичайно, коли однакову кількість води пропустили через обоє дослідних ємностей, то з пляшки з чистим грантом вода вимила землю, перетворившись на брудну субстанцію. Пропонуємо вам вдома повторити дослід, чи розробити цікавий проект у школі. До речі, за посиланням знайдете багато цікавих інфографік про ВБУ. Користуйтеся на уроках і чекаємо на запрошення саме у вашу школу.

Пляшка з рослинністю поглинала воду і утримувала грунт

Пишіть в мессенджер на нашій сторінці у ФБ, чи залишайте номер телефону для зв’язку у коментарях. Фахівці-освітяни нацпарку залюбки підготують цікаві досліди, квести для пізнання світу дитиною в ігровій формі.

Наочні матеріали (інфографіка, анімаційні ролики, презентація) про важливість і користь ВБУ

#екоосвітаДіти #Нижньодніпровський #НацПаркХерсон #екоосвіта #МаленькіДослідники #ДеньВБУ #ВБУ #WorldWetlandsDay #WWD #WetlandsDay #Wetlands