Нові цікавинки лабораторії “Маленькі дослідники”

Школи, в яких побувала мобільна лабораторія «Маленькі дослідники» відділу еко-освіти «Нижньодніпровського», з терпінням чекають освітян Парку з новими програмами. Ось і тепер #ШколаЖиттяХерсон (перша родинна школа міста) радо зустрічала посмішками учнів, питаннями: «А що сьогодні буде цікавого?»

Фахівці еко-освіти провели інтерактивну гру по темі «Чорне море». Запам’ятовували країни, що межують з морем, мешканців солоного простору, роздивлялися мушлі, дізнавалися про перелітних птахів, що зупиняються під час многотисячної подорожі для відпочинку. Де-які залишаються зимувати, наприклад, білолобий гусак, бо температура в нас на півдні України взимку сприятлива для цього виду.

Діти з великим інтересом дізнаються про нове, запам’ятовують, щоб переказати вдома молодшим братам-сестрам чи батькам. Весело, галасливо, радісно проходять виїзди фахівців. А поза увагою кропітка робота по підготовці, підбору матеріалу, відтворенню цікавих презентацій, вигадуванню конкурсів та інформативних розваг.

Чекаємо на ваші запрошення, шановні біологи, географи, вчителі молодших класів загальноосвітніх шкіл. Нам є чим поділитися!

Стосовно запрошень мобільної лабораторії “Маленькі дослідники” залишайте ваші заявки на нашій сторінці у ФБ (особисті повідомлення) чи телефонуйте (0552) 44-31-30. Залишайте контактний номер телефона, з вамизв’яжеться спеціаліст еко-освітнього відділу.