Найдешевше (майже в 1000 разів) вирішення проблем клімату

Швейцарські вчені прийшли до висновку, що висадка нових дерев – найдешевший і ефективний спосіб боротьби з глобальним потеплінням. В дослідженні приводять цифру трильйон, а може бути, і більше. За словами вчених, місця для цього достатньо.


За останні два роки члени першого всеукраїнського соціального проекту по посадці дерев спільними зусиллями людей і компаній дали життя мільйону дерев.

Як наголошується в статті в журналі Science, навіть з урахуванням існуючих міст і сільськогосподарських земель на планеті вистачить місця, щоб засадити деревами 9 мільйонів квадратних кілометрів. Це можна порівняти з територією США.

Вчені підрахували, що за майбутні десятиліття ці нові дерева могли б поглинути майже 750 мільярдів метричних тонн вуглекислого газу, що приблизно дорівнює забруднення атмосфери за останні 25 років.

Причому значна частина позитивного ефекту настане відразу, оскільки молоді дерева поглинають більше вуглекислого газу, відзначають автори дослідження. Особливо високий потенціал в тропіках.
Українці не пасуть задніх і організували спільноту Мільйон Дерев. За останні два роки члени першого всеукраїнського соціального проекту по посадці дерев спільними зусиллями людей і компаній дали життя мільйону дерев.

Щоб приєднатися к спільноті Мільйон Дерев пропонуємо посилання на публічний телеграм канал:
t.me/million_derev

Чи вайбер група:
https://invite.viber.com/?g=DiuxzzNzB0h3pWhes5ORGm_bCQ-VHi0b

Тут інформацієя про нові посадки і освітні та практичні події які впроваджує спільнота..

#millionderev