Унікальна туристична локація на території парку

«Це крутіше за все, що я в житті бачила!» – так сказала одна з одеських туристок, які на минулі вихідні мали можливість познайомитися з унікальними плантаціями королівських лілій на водно-пішохідному туристичному маршруті «Дніпровська Гілея» НПП «Нижньодніпровський».

Представник тур.фірми: «Я думала, що їх тут 5-10, але коли я побачила їх таку кількість … – я просто в шоці!»

Гості з Південної Пальміри реально були вражені. Вони просто не хотіли залишати це місце, відмовляючись від обіду, подальшої екскурсії та запланованої дегустації в Шато Трубецького, для того, щоб якомога довше милуватися красою Дніпровських плавнів – розповідає керівник «Finist Tour» Павло Ярмій. Краса величезного килиму з білих та жовтих лілій ( наук: латаття біле – Nymphaea alba, лата́ття жо́вте –Nuphar lutea ) буквально зачаровувала погляд!

На сьогодні коротка співпраця НПП “Нижньодніпровський” та туроператора «Finist Tour» (м.Нова Каховка) вже дає результати – відкрито для відвідування туристів з Херсонщини та всієї України ще одну унікальну туристичну локацію в зоні регульованої рекреації національного природного парку,   особливо для шанувальників екологічного та зеленого туризму.