Моя мала Батьківщина

Фінальний тур міського етапу Всеукраїнського конкурсу учнівських екологічних театрів та агітбригад «Моя мала Батьківщина» в якості журі відвідали фахівці еко-освітнього та науково-дослідного відділів «Нижньодніпровського».

Учнівські команди на сцені

Захід пройшов 6 березня на базі Херсонської гімназії №6. Експерти нацпарку відмітили високий рівень підготовки учасників та надзвичайно кропітку роботу, зроблену керівниками команд в підготовці до заходу. Діти натхненно, самовіддано намагалися привернути увагу дорослих до екологічних проблем, що є надзвичайно актуальними для нашої області: несортовані відходи, зпустелювання, пожежі в лісах і плавневих екосистемах, та інш. Ці негаразди опікують і нашу установу, саме тому намагаємось якнайчастіше привертати увагу громадськості до надзвичайних наслідків, що вже зараз викликають цвітіння води на Дніпрі, загибель риби, вигоряння плавневих систем засмічення річкових берегів тощо. Дуже радує мотивація підростаючого покоління – починати з себе. Самому сортувати сміття, прибирати за собою на природі, не використовувати одноразові речі, поліетиленові пакети, намагатися уникати придбання зайвих речей, економити енергоресурси.

Сценка про необхідність сортування

Найважливіше те, що більшість команд не лише закликають, але й діють на рівні шкільних проектів та займаються популяризацією екологічної свідомості…. Якщо кожен з нас буде замислюватись, над тим, в якому оточенні завтра будуть жити наші діти, чим дихати, яку пити воду, то ми в змозі змінити нинішню ситуацію на краще.

Експертне журі

За результатами конкурсу кращі команди представлятимуть на обласному етапі конкурсу.

Щиро бажаємо успіху!